Відбулось обговорення перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки

13.12.2018 14:48:06
Відбулось обговорення перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки

06 грудня у районному будинку культури зібралася громада району, щоб обговорити перспективний план розвитку району. У залі були присутні керівництво району, селищний та сільські голови, депутати обласної та районної ради, керівники структурних підрозділів, територіальних органів ЦОВВ, представники громадськості та районної газети, учасники АТО, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій, громадськість.

Головуючи на даному зібрані,голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович  зауважив, що Президентом України Петром  Порошенко, під час проведення засідання Ради регіонального розвитку в Києві,  було поставлене завдання стимулювати громади до визначення нагальних пріоритетів, створення амбітних і ґрунтовних перспективних планів розвитку, наявність яких в рази підвищить інвестиційні перспективи територій.Стратегічне бачення розвитку кожного села, району, області – це загальна практика, яку впроваджує президент України Петро Порошенко.

«Люди хочуть бачити  проведені реформи у вигляді цілком конкретних речей таких як: високі зарплати, наявні робочі місця,  якісні дороги, відремонтовані школи, дитячі садки і лікарні, збудовані спортивні майданчики, сучасне обладнання у медичних закладах. Перш за все саме цим вимірюють ефективність держави.» - зауважив голова районної державної адміністрації, звертаючись до присутніх у залі.

Він повідомив громадськості, щоу Нижньосірогозькому районі було створено Раду регіонального розвитку при районній державній адміністрації,якою  розроблено план розвитку району, до якого включено  ті проекти, які планується реалізувати у найближчі три роки. Зокрема, це стосується будівництва, реконструкції, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, а також ремонт доріг. «І сьогодні в рамках другого засідання районної Ради регіонального розвитку, ми пропонуємо обговорити перспективний план розвитку району на три роки, вислухавши всі пропозиції та зауваження від громадськості.» - сказав голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович.

В ході обговорення було представлено проекти, які заплановано реалізувати в районі протягом наступних трьох років.

Під час засідання районної Ради регіонального розвитку, голова районної ради Яців Іван Григорович підтримав регіональний план розвитку району на 2019 – 2021 роки, представлений головою районної державної адміністрації Павловим Павлом Семеновичем.

Корисні посилання