Відбулось відкрите тренування відділення веслування на байдарках і каное Олешківської ДЮСШ

08.09.2017 12:37:24

Сьогодні, 08 вересня 2017 року за ініціативи обласної державної адміністрації, з метою з метою пропаганди фізичної культури та спорту, залучення учнівської молоді до занять веслувальними видами спорту на водно-спортивній базі Олешківської дитячо-юнацької спортивної школи відбулося відкрите тренування з веслування на байдарках і каное.

Учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Олешки протягом відкритого тренування ознайомилися з історією та спортивними здобутками школи, її спортивною базою, спробували свої сили на тренажерах.

До уваги школярів було запропоноване тренування провідних спортсменів відділення веслування на байдарках і каное під керівництвом тренера вищої категорії, майстра спорту СРСР Іванова Миколи Івановича, на якому відпрацьовувалися елементи естафети.

У заході взяли участь заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Степанова І.М. та заступник директора з учбово-спортивної роботи Херсонської школи вищої спортивної майстерності Давидова С.О.

Корисні посилання