Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

23.08.2019 06:31:36
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

На засіданні колегії при районній державній адміністрації сьогодні, 22 серпня, схвалено зміни до районного бюджету в частині збільшення доходів спеціального фонду, якими передбачено придбання дорожньої техніки і обладнання для дорожньо-експлуатаційного підрозділу комунального підприємства “Ремонтник” Горностаївської районної ради.

За словами в. о. начальника фінансового управління Світлана Ганзюк, ці заходи заплановано здійснити відповідно до Бюджетного кодексу України через цільовий фонд соціально-економічного розвитку району, положення про його створення схвалено розпорядженням голови райдержадміністрації. Документом також визначено джерела формування цільового фонду, що є складовою частиною спеціального фонду районного бюджету і формується за рахунок добровільних пожертвувань, внесків юридичних та фізичних осіб, організацій, установ, підприємств усіх форм власності, безповоротної фінансової допомоги, інших благодійних допомог. Використання коштів здійснюватиметься на підставі рішення районної ради, а головним розпорядником коштів визначено районну державну адміністрацію.

За результатами обговорення, члени колегії схвалили збільшення доходів спеціального фонду районного бюджету в сумі 100 000 грн., які надійдуть від благодійника, направивши їх на виконання заходів із придбання дорожньої техніки та обладнання для створення дорожньо-експлуатаційного підрозділу комунального підприємства “Ремонтник” Горностаївської районної ради.

Голова районної державної адміністрації Олександр Єрохін, голова районної ради Сергій Карпеченко відповідно до порядку денного засідання, також заслухали і обговорили з членами колегіального органу проект районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2010 року, рекомендувавши головам ОТГ Горностаївської і Любимівської селищним, Костянтинівській сільській радам розробити та затвердити відповідні Програми, передбачивши кошти на їх реалізацію. Крім того, члени колегіального органу також заслухали стан виконання заходів районної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення “Власний дім”.

Схвалені проекти документів будуть передані для розгляду депутатами районної ради.

Корисні посилання