Відбулося чергове засідання  Громадської ради при Великоолександрівській районній державній адміністрації  

20.04.2018 13:50:05
Відбулося чергове засідання  Громадської ради при Великоолександрівській районній державній адміністрації  

18 квітня 2018 року під головуванням очільника Громадської ради при Великоолександрівській районній державній адміністрації Вадима Стеценка відбулося планове засідання Громадської ради. У роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, голова районної державної адміністрації Ігор Цвігуненко, його заступник Олена Лавренко, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Євгеній Жарков, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоолександрівського району Юлія Мастюк.

Серед питань, винесених на розгляд Громадської ради йшлося про нові стандарти для молочної сировини та інші вимоги до галузі тваринництва на 2018 рік, про Концепцію розвитку електронного урядування в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року №648-р, про районну цільову програму «Електронна охорона  здоров’я» на 2017-2020 роки,  про районну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2018 – 2020 роки.

Члени громадської ради заслухали інформацію від запрошених на засідання ради  посадовців по усіх питаннях порядку денного. Також мали можливість отримати відповіді на запитання, які на даний час хвилюють громаду району.  Найбільш дискусійними виявилися питання, пов’язані з реформуванням медичної галузі у цілому та впровадження новацій у медичних установах району.

Крім питань, винесених на порядок денний засідання Громадської ради, керівники району довели до присутніх інформацію щодо поточної роботи органів влади, відзвітували про виконання попередніх завдань. 

Корисні посилання