Відбулося офіційне представлення голови Каланчацької районної державної адміністрації

22.03.2018 11:24:31
Відбулося офіційне представлення голови Каланчацької районної державної адміністрації

Заступник голови облдержадміністрації Євген Рищук сьогодні, 21 березня 2018 року, офіційно представив громаді Каланчацького району голову райдержадміністрації.

Офіційне представлення новопризначеного очільника району відбулось за участю працівників райдержадміністрації, депутатського корпусу, голів сільських, селищних рад, представників ЗМІ, активу району.

Євген Миколайович Рищук зачитав розпорядження Президента України від 15 березня 2018 рку № 45/2018-рп, згідно з яким Президент України Петро Порошенко призначив головою Каланчацької райдержадміністрації Олега Івановича Онуце.

Привітавши нового керівника району із призначенням, заступник голови облдержадміністрації чітко окреслив завдання, над реалізацією яких має працювати виконавча влада району. Також висловив впевненість, що команда, яка буде працювати під керівництвом нового голови районної державної адміністрації буде взаємодіяти з обласною державною адміністрацією та ефективно вирішувати першочергові проблеми.

Від імені представницької гілки влади району голова Каланчацької районної ради Ігор Замма запевнив громаду та новопризначеного голову, що депутати налаштовані на конструктивну роботу із виконавчою гілкою влади району й зокрема з її керівником. Головне – працювати на громаду.

Також привітав новопризначеного голову районної державної адміністрації Каланчацький селищний голова, Зінчук Володимир Калинович.

В свою чергу Олег Іванович зазначив, що «плідна співпраця органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу районної ради, представників бізнесу, громадським організаціями – це те, що на даний час потрібно для прийняття ефективних рішень та вирішення для поліпшення соціально-економічної ситуації в районі». Тому готовий до діалогу з тими, хто працює і хто вміє працювати, а також закликав усіх до плідної та ефективної роботи на благо держави.

Корисні посилання