Відбулося відкриття ЦНАПу в Чаплинській ОТГ

17.10.2019 13:02:33

Директор Департаменту економічного та регіонального розвитку обласної державної адміністрації Сергій Суворов 17 жовтня 2019 року прийняв участь в урочистому відкритті Центру надання адміністративних послуг Чаплинської ОТГ. ЦНАП надаватиме понад 150 адміністративних послуг мешканцям громади та району, зокрема й паспортні – такі як паспорт громадянина України у формі ID-картки та паспорт громадянина України для виїзду закордон з безконтактним електронним носієм.

Громада, яка нараховує 18 тис. мешканців, прийняла участь в 1 раунді Програми «U-LEAD з Європою», пройшла конкурсний відбір та отримала допомогу в інституційному створенні ЦНАП, а саме – отримала повне облаштування 17 робочих місць, у тому числі шести віддалених робочих місць. Також громада провела капітальний ремонт приміщення, облаштувала його для потреб людей з інвалідністю та встановила дитячий куточок.

Основний офіс ЦНАПу розташовано в смт Чаплинка, віддалені робочі місця – в селах Червона Поляна, Кучерявоволодимирівка, Скадовка, Магдалинівка, Першокостянтинівка та Балтазарівка.

Корисні посилання