Відбулося засідання «Круглого столу» на тему: «Роздільне збирання твердих побутових відходів»

11.12.2017 12:09:29
Відбулося засідання «Круглого столу»  на тему: «Роздільне збирання твердих побутових відходів»

За ініціативою Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації 08 грудня 2017 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання «Круглого столу» на тему: «Роздільне збирання твердих побутових відходів».

У заході взяли участь голови та заступники голів районних державних адміністрацій, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, громадськість, до яких звернувся заступник голови обласної державної адміністрації Адамчик О.О., наголосивши на важливості обговорення цієї теми та необхідності якнайшвидше забезпечити впровадження роздільного збирання побутових відходів у населених пунктах, що зменшить навантаження на полігони твердих побутових відходів, покращить екологічну ситуацію та дасть можливість громадам отримувати додаткові кошти на розвиток.

Учасникам заходу були продемонстровані матеріали щодо законодавчого врегулювання питання роздільного збирання відходів, стану впровадження роздільного збирання відходів в Європі, Україні та Херсонській області.

В.о. директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації Рассолов В.О. звернув увагу, що Закон України «Про відходи» забороняє захоронювати неперероблені відходи.

Під час «Круглого столу» присутні ознайомилися з досвідом м.Гола Пристань, де міська влада успішно запроваджує вилучення ресурсоцінних компонентів із відходів.

Про досвід м.Гола Пристань, яким зацікавилися присутні, охоче розповіла заступник Голопристанського міського голови Лінник С.Г.

За результатами обговорення теми засідання «Круглого столу» почуто багато нового, що спонукає органи місцевого самоврядування прискорити впровадження роздільного збирання побутових відходів у населених пунктах області.

Корисні посилання