Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

22.10.2018 14:07:23
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков провів засідання колегії.

Участь у засіданні взяла голова районної ради Тетяна Тертична, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ, організацій. Серед питань порядку денного, які винесено на розгляд особливу увагу члени колегії зосередили на фінансовому питанні. Детальні роз’яснення про внесення змін до районного бюджету, затвердженого на 2018 рік, надала начальник відділу прогнозування доходів та розрахунків за енергоносії фінансового управління райдержадміністрації Портна Тетяна Андріївна.

 Як зазначила доповідач,  пропозиції по внесенню змін до показників районного бюджету викликані потребою в коригуванні доходної та видаткової частини районного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів, власних додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі бюджетних призначень, виділених попередніми рішеннями сесій.

Залишки бюджетних коштів, які склались на рахунках районного бюджету (643,8 тис.грн.), пропонується спрямувати на покриття дефіциту загального фонду районного бюджету.

Внесено зміни й до видаткової частини районного бюджету. Зокрема, збільшується обсяг фінансування видатків лікарні на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, а саме: на оплату теплопостачання та газопостачання.

Для передачі до обласного бюджету іншої субвенції в рамках реалізації програми «Розвиток людського капіталу» збільшуються видатки по управлінню на 11,0 тис.грн. для фінансування підготовки двох здобувачів вищої освіти на базі Херсонського державного університету.

Наступні зміни до показників районного бюджету пов’язані зі зміною обсягів трансфертів з інших місцевих бюджетів.

З бюджету Любимівської селищної ради передано трансферт в сумі 443,7 тис.грн. для підтримки Каховського районного центру надання первинної медико-санітарної допомоги та 23,4 тис.грн. - для ДЮСШ «Колос» на утримання посад тренера-викладача з футболу та з легкої атлетики.

З бюджету Зеленопідської сільської ради передано трансферт в сумі 200,0 тис.грн. для підтримки Каховського районного центру надання первинної медико-санітарної допомоги та скорочено кошти залишку медичної субвенції в обсязі 274,5 тис.грн., що були передбачені для проведення видатків по Центру.

Відділ освіти районної державної адміністрації. Зеленопідська сільська рада також передала трансферт в сумі 53,2 тис.грн. на проведення позашкільної роботи з дітьми, які є учнями шкіл громади (оплата праці з нарахуваннями керівникам гуртків) та 45,0 тис.грн. на поточні потреби шкіл громади.

Роздольненська сільська рада ОТГ передбачила передачу іншої субвенції в обсязі 57,3 тис.грн. на забезпечення харчуванням учнів непільгової категорії (заробітна плата з нарахуваннями та  придбання продуктів харчування).

Крім того, до проекту включено перерозподіл видатків, які здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету на програми соціального захисту населення без зміни загального її обсягу. Скорочуються виплати допомоги при  народженні дитини на 210,0 тис.грн. та збільшуються на 200,0 тис.грн. для допомоги особам, які не мають права на пенсію, та на 10,0 тис.грн. – для щомісячної компенсації непрацюючим особам, які догялдають за особами з інвалідністю.

Підсумовуючи Валерій Миколайович наголосив на необхідності вчасної підготовки  матеріалів з розглянутого питання на депутатську комісію та сесію районної ради, яка відбудеться 25 жовтня.

Питання про підсумки проведення районної кампанії  оздоровлення та відпочинку дітей влітку  2018 року, стан оформлення та надання житлових субсидій населенню району в 2018 році, хід виконання районної програми «Розвиток людського капіталу Каховського району» на 2017-2021 роки розглянуто протокольно. По кожному питанню прийнято відповідні рішення. Інформація про стан організації національно-патріотичного виховання дітей та молоді у загальноосвітніх навчальних закладах району взята до відома.

Корисні посилання