Відбулося засідання колегії РДА

28.11.2018 14:08:11
Відбулося засідання колегії РДА

Сьогодні відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної держадміністрації Валерія Салтикова. В засіданні взяла участь голова районної ради Тетяна Тертична, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій, голови місцевих громад, представники громадськості та місцевої преси. Засідання розпочалося із інформування Валерієм Миколайовичем стану справ у зв’язку із введенням військового стану. Введення воєнного стану не означає оголошення війни, а насамперед вводиться для підвищення обороноздатності нашої країни та можливості забезпечення національної безпеки. Запровадження особливого правового режиму у визначених 10 областях необхідне для оперативної реакції українських Збройних Сил у разі прямої військової агресії Росії.

Разом із тим учасникам наради було зазначено, що воєнний стан у країні не обмежує права громадян, а торкнеться лише військових та наголошено на необхідності всіх служб, установ району працювати у звичайному режимі. Головне, щоб серед населення не розповсюджувалися істеричні настрої та зберігався спокій.

Після процедури вручення нагород від обласної влади представникам аграрного сектору району перейшли до розгляду питань порядку денного засідання.

Під час засідання обговорено виконання зведеного бюджету та районного бюджету за 9 місяців поточного року та проект програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2019 рік. Окрім цього протокольно розглято стан виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за 9 місяців 2018 року та виконання в районі актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної, районної державних адміністрацій та стан виконавської дисципліни за підсумками 9 місяців 2018 року.

Корисні посилання