Відбулося засідання колегії РДА

26.01.2019 21:16:24
Відбулося засідання колегії РДА

Сьогодні відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провыв голова районної держадміністрації Валерй Салтиков. В засіданні взяла участь керуюча справами районної ради Ольга Кононович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій, голови місцевих громад, представники громадськості та місцевої преси.

Під час засідання обговорено стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску й інших платежів платниками Каховського району до Пенсійного фонду України, та стан роботи щодо соціального захисту та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів їх сімей в Каховському районі. З даних питань доповідала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юлія Ільїна.

Про роботу по виконанню в районі актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної , районної державних адміністрацій, роботу зі зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни за підсумками 2018 року поінформувала керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Васильєва.

Окрім цього колегіально схвалено проект змін до показників районного бюджету на 2019 рік. За словами доповідача, начальника фінансового управління Ірини Єремейчук  пропозиції по внесенню змін до показників районного бюджету викликані потребою в корегуванні окремих показників районного бюджету в зв’язку зі змінами до бюджетної класифікації та допущеними технічними помилками.

Питання внесення зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.04.2017 року №144 «Про проект програми підтримки малого та середнього підприємництва в Каховському районі на 2017-2019 роки» розглянуть протокольно.

По завершенню колегії Валерій Миколайович провів розширену апаратну нараду з головами сільських рад. До присутніх звернулася керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Васильєва щодо надання від сільських рад інформації щодо уточнення адрес місць розташування виборчих дільниць. Також обговорено робочі і організаційні питання, пов’язані з оплатою за електроенергії та за виконання громадських робіт в громадах. 

Основним питанням для обговорення стала організація проведення навчальних зборів  з територіальної оборони. Валерій Миколайович подякував керівникам громад за особисту участь та організацію проведення навчальних зборів з тер оборони і зауважив, що поточний рік проходитиме під гаслам «Рік тероборони». Докладніше про проведення навчань розповів Корнєєв Сергій Михайлович, заступник військового комісара, який повідомив про те, що з 30 січня по 02 березня проходитимуть навчання бійців тер оборони на базі навчальних центрів та закликав  до співпраці органи місцевого самоврядування в частині забезпечення кадрами. Слід зазначити, що участь у навчаннях можуть взяти усі бажаючі чоловіки віком від 18 до 60 років, які за проходження навчання отримають грошове забезпечення. Ті бійці, які пройдуть навчання у разі виникнення військової надзвичайної ситуації залучатимуться для охорони стратегічних об’єктів, розміщених на території району.

Корисні посилання