Відбулося засідання комітету щодо забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення

11.04.2019 13:33:30
Відбулося засідання комітету щодо забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення

Сьогодні, 11 квітня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Сергія Тригуба відбулося засідання комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при обласній державній адміністрації.

Під час засідання було розглянуто пропозиції членів комітету стосовно забезпечення вільного доступу громадян з обмеженими фізичними можливостями до Центру діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні та до Херсонського вищого училища фізичної культури.

Також було запропоновано вжити заходів щодо забезпечення вільного доступу громадян з обмеженими фізичними можливостями до санвузла, що розташований на 3 поверсі будівлі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара.

Окрему увагу було приділено питанню щодо розвитку на території області курортної зони для маломобільних груп населення.

Звертаючись до присутніх Сергій Тригуб зазначив, що створення належних та безпечних умов для життєдіяльності осіб з обмеженими можливостями – є одним з першочергових завдань в сфері соціальної політики нашої держави, ці питання є актуальними для органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, приватних підприємців, роботодавців, громадських організацій тощо.

«Проблема захисту інвалідів у сучасних умовах набуває особливого значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки в загальній структурі населення. Адже інвалідність – це не медична проблема окремої людини, а соціальне явище. Тому і вирішення питання доступності маломобільних груп населення до інфраструктури населених пунктів повинні стати суспільним завданням», - підкреслив Сергій Тригуб.

Підбиваючи підсумки члени комітету прийняли рішення рекомендаційного характеру, стосовно проведення робіт щодо створення безперешкодного доступу згідно з державними будівельними нормами.Корисні посилання