Відбулося засідання районної ради регіонального розвитку

12.12.2018 09:49:01
Відбулося засідання районної ради регіонального розвитку

Сьогодні під головуванням голови районної державної адміністрації Сергієм Довбнею, за участі керівництва району, сільських голів, депутати районної ради, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій, представників громадських організацій та районної газети «Нове життя», відбулося засідання районної ради регіонального розвитку, на якому затвердили план розвитку Іванівського району на 2019-2021 роки.

Розпочинаючи засідання Сергій Довбня повідомив, що при районній державній адміністрації створено районну раду регіонального розвитку, якою розроблено план розвитку району, до якого включено ті проекти, які планується реалізувати у найближчі три роки. Зокрема, це стосується капітального ремонту доріг, водомереж, реконструкції закладів освіти, культури, охорони здоров’я, відновлення зрошення та інші.

Окрім того голова районної державної адміністрації розповів і про основні досягнення за 2014-2018 роки.

Так, протягом 5 років філією «Іванівський райавтодор» освоєно 20432,912 тис. грн коштів державного і місцевих бюджетів.

Протягом 2014-2018 років спостерігалася позитивна тенденція по зростанню обсягів залучених інвестицій, який збільшився в 6,5 разів.

Окрім того за звітний період сільгоспвиробниками району у відновлення зрошувальної мережі, закупівлю дощувальної техніки вкладено близько 15 млн. грн.

Проведено ремонт частини будівлі для розміщення Агайманського пункту постійного базування бригади екстреної медичної допомоги на суму 191,000 тис. грн. Здійснено ремонт Агайманської амбулаторії загальної практики сімейної медицини виготовлення проектно-кошторисної документації та встановлення опалення у сумі 150,000 тис. грн, заміна вікон на суму 25,000 тис. грн.

В 2016 році завершено впровадження в районі ІІІ фази спільного проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». За рахунок реалізації проектів в Новодмитрівській та Агайманській загальноосвітніх школах замінено вікна на металопластикові на суму 289,040 тис. грн і 289,840 тис. грн відповідно. В Благодатненській загальноосвітній школі здійснено капітальний ремонт системи опалення на суму 323,351 тис. грн. В Шотівській сільській раді здійснено капітальний ремонт водомережі із встановленням частотного модулятора на суму 272,283 тис. грн.

Протягом 2017-2018 років за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/ ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування було придбано 2 квартири (двохкімнатну квартиру та однокімнатну) в смт Іванівка.

По завершенню обговорення плану розвитку Іванівського району на 2019-2021 роки члени районної ради регіонального розвитку вислухали всі пропозиції та зауваження від громадськості.

Корисні посилання