Відбувся семінар-навчання сільських, селищних голів району

23.03.2018 13:37:11
Відбувся семінар-навчання сільських, селищних голів району

Сьогодні під головуванням голови районної державної адміністрації  Ігоря Цвігуненка за участі заступника керівника Олени Лавренко, заступника голови районної ради В’ячеслава Литвина відбувся семінар-навчання із сільськими, селищними головами.

На розгляд голів місцевого самоврядування виносилися питання про стан виконання завдань з відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом та призову на строкову військову службу до Збройних Сил України, про організацію проведення навчальних стрільб із загонами територіальної оборони району 24 березня 2018 року (доповідав Сергій Гапонов,  військовий комісар Великоолександрівського районного військового комісаріату); про реалізацію проекту «Радіо громад»  на Херсонщині (Т. Сомова, головний спеціаліст з питань внутрішньої та інформаційної політики, відділу організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації); про формування бази інвестиційних проектів та вільних земельних ділянок, про додаткові джерела для залучення міжнародної технічної допомоги, про децентралізацію  та створення територіальних об’єднаних громад (О.Дудка, начальник відділу економіки та торгівлі районної державної адміністрації). Також розглядалися питання про завершення опалювального сезону та підготовку до нового опалювального сезону 2018-2019 років, про ремонт доріг комунальної власності та доріг загального користування, Про благоустрій населених пунктів району (сміттєзвалища) (доповідач Ольга Іосіфова, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації) та ін.

Очільники місцевих рад мали можливість не лише отримати актуальну на часі інформацію, а й безпосередні відповіді на поставлені запитання. Також сільські, селищні голови разом із керівниками району обговорили ряд питань, спрямованих на поліпшення життєдіяльності як окремих громад, так і громади району у цілому.

 

Корисні посилання