Відбувся семінар-навчання сільських, селищних голів району

11.10.2018 12:58:40
Відбувся семінар-навчання сільських, селищних голів району

У Великоолександрівській районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації  Ігоря Цвігуненка за участі заступника керівника Олени Лавренко, керівників структурних підрозділів районної держаної адміністрації відбувся семінар-навчання із сільськими, селищними головами.

На розгляд голів місцевого самоврядування виносилися питання про

формування програми соціально-економічного розвитку Великоолександрівського району на 2019 рік, в розділі Перелік інвестиційних проектів, що пропонуються до реалізації у 2019 році (доповідала Олена Дудка, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації), про зміни в Пенсійному законодавстві, легалізація трудових відносин, веб-портал Пенсійного фонду (Леонід Засядько, керівник  Великоолександрівського сектору обслуговування громадян управління ПФУ Херсонської області), про проведення осінньої призовної кампанії та відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом. Взаємодія виконкомів сільських, селищних рад з громадськими активістами (О.Лавренко, заступник голови районної державної адміністрації), про відповідальність за порушення правил благоустрою (О.Соколенко, начальник відділу «Великоолександрівського бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги) та ін.

У ході навчання, головам місцевого самоврядування була доведена інформація, щодо організації співпраці,  надано рекомендації у вирішенні тих, чи інших питань, пов’язаних із практичною діяльністю сільських, селищних рад. Сільські, селищні голови мали можливість безпосередньо  звернутися до присутніх на навчанні керівників, отримати відповіді на поставлені запитання. Обговорили  під час семінару – навчання і ряд питань, які стосуються громади усього району і потребують спільної участі та виважених рішень від усіх органів місцевого самоврядування.

Корисні посилання