Відбувся семінар з сільськими головами щодо внесення змін до податкового законодавства України

12.02.2019 16:50:44
Відбувся семінар з сільськими головами щодо внесення змін до податкового законодавства України

 

Сьогодні, 12  лютого 2019 року, при голові Голопристанської районної державної адміністрації Тетяні Гасаненко відбувся семінар з сільськими головами щодо внесення змін до податкового законодавства України за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Богачука, заступника голови райдержадміністрації Олени Антюшиної, керівника апарату райдержадміністрації Світлани Галиги, керівників самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації та представників Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Зі вступним словом виступив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі Ігор Кузьмін, який розповів про залучення додаткових резервів до бюджету громад з податку на доходи фізичних осіб в рамках кампанії декларування доходів громадян та справляння місцевих податків та зборів.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Залучення фізичних осіб-одноосібників щодо декларування отриманих доходів від вирощування та реалізації сільськогосподарської продукції — як джерело збільшення надходження податку на доходи фізичних осіб.

2. Легалізація трудових відносин та контроль в сфері оплати праці.

3. Взаємодія органів фіскальної служби та органів місцевого самоврядування з питання адміністрування місцевих податків і зборів та нововведення в законодавстві.

4. Проведення обліку, нарахування та сплата за землю фізичними особами.

5. Залучення до сплати єдиного внеску членів фермерських господарств.

6. Справляння місцевих податків і зборів у 2019 році.

Із вищезазначених питань виступили заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Олексій Юсов, начальник відділу адміністрування місцевих податків і зборів управління податків і зборів з юридичних осіб Тетяна Ракитська та головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Херсонського управління Ігор Маслакай.

Представники Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі виразили сподівання на подальшу співпрацю з районною державною адміністрацією та органами місцевих самоврядування.

Тетяна Гасаненко, в свою чергу, відмітила, що необхідно та доцільно проводити в такому форматі зібрання і в подальшому.

Усі учасники семінару мали можливість окремо поспілкуватись з представниками Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі з болючих питань оподаткування та збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Корисні посилання