Відбувся святковий концерт, присвячений річниці заснування КЗ «Олешківського центру культури та дозвілля ім.Т.Г.Шевченка»

25.05.2018 12:31:45
Відбувся святковий концерт, присвячений річниці заснування КЗ «Олешківського центру культури та дозвілля ім.Т.Г.Шевченка»

 В заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації А.К.Сопов, заступник голови районної державної адміністрації О.В.Баранов, радники голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, установ, підприємств, організацій разом з колективами. Колектив КЗ «Олешківський центр культури та дозвілля ім.Т.Г.Шевченка» був нагороджений Почесною грамотою голови районної державної адміністрації, яку вручив перший заступник голови районної державної адміністрації А.К.Сопов.

Перший рік натхненної праці молодого колективу КЗ «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка» дає перші плоди. А як відомо «по плодах праці вашої впізнають і серце ваше».

На теренах Олешківського району нова квітка культури – КЗ «Олешківський ЦКД» розквітла яскраво і потужно і привернула до себе увагу усіх мешканців району та області.

Колектив новоствореного комунального закладу «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка» зберіг усі аматорські колективи художньої самодіяльності та гуртки, які працювали у будинку культури впродовж багатьох попередніх років, та вдихнув у них нове життя.

Прийшли молоді талановиті керівники, змінилися методи роботи, з`явився сучасний цікавий репертуар, а також поширилася географія виступів олешківських артистів, які значно активніше беруть участь у найрізноманітніших конкурсах і фестивалях, де виборюють призові місця. Працівники КЗ «Олешківський ЦКД» організовують і проводять у місті і у районі усі офіційні святкові заходи та відзначають пам'ятні дати, проводять роботу серед учнів та молоді і залучають жителів міста до активного культурного життя.

Корисні посилання