Відбувся урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

26.10.2018 12:44:22
Відбувся урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

 

Сьогодні об 11.30 в селищі Нововоронцовка у парку «Слави», біля меморіалу загиблим воїнам, відбувся урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

До учасників зібрання звернувся голова районної державної адміністрації Василь Тітаренко, який закликав завжди пам’ятати величний подвиг визволителів рідної землі, зазначивши, що мужність і вірність своїй Батьківщині ветеранів Другої світової війни є прикладом для нинішніх патріотів, які сьогодні боронять свою державу.

Від імені ветеранів звернувся голова ради ветеранів війни та праці, почесний ветеран Роман Клочанюк, побажав мирного неба над головою і закликав берегти в пам’яті ратний подвиг своїх предків.

Пам’ять воїнів, загиблих під час бойових операцій по визволенню України від фашистських загарбників вшанували хвилиною мовчання. По завершенню мітингу відбулось покладання квітів.

Цього дня у всіх навчальних закладах освіти проходять тематичні лінійки та уроки пам’яті. У бібліотечних закладах розгорнуто виставки друкованих та періодичних видань, присвячені історичній даті та українським захисникам.

 

Корисні посилання