Відбувся відкритий чемпіонат з плавання

23.11.2017 11:50:23

19 листопада 2017 року у басейні «Спорт Лайф» м.Херсон вихованці Генічеської КДЮСШ прийняли участь у відкритому чемпіонаті Херсонської області з плавання серед юніорів та юнаків. У змаганнях прийняли участь 100 спортсменів міст Херсона, Мелітополя та Генічеська.

Генічеські юні плавці завоювали 12 перших місць, 10 других місць та 4 третіх місця.

Лозова Анастасія стартувала на п׳яти дистанціях та завоювала 4 перших місця та 1 друге. Панкратов Олександр: 3 перших місця та 1 друге. Прядко Максим: 2 перших місця та 1 друге.

Чемпіонами Херсонської області з плавання серед юніорів стали: Король Микола – 100 м на спині, Пахоменков Олександр – 100 м вільний стиль та  50 м батерфляй.

Призерами змагань також стали: Приходько Олексій – 3 місце (50 м брас), Пахоменков Олексій 3 других місця та 1 третє місце, Муц Юлія – 3 місце  (100 м вільний стиль), Большакова Дар׳я – 2 місце (100 м вільний стиль), Боровська Марія – 3 місце (50 м вільний стиль).