Відкритий урок футболу

21.05.2018 07:15:52
Відкритий урок футболу

 

19 травня, після відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Нижньосірогозької загальноосвітньої школи, почесні гості завітали на стадіон "Скіф" у Нижніх Сірогозах, де відбувся відкритий урок футболу - свято спорту, сили та здоров’я. на стадіон завітали також місцеві мешканці, представники трудових колективів районних установ, підприємств та організацій, молодь, учні та педагогічний колектив Нижньосірогозької школи.

Справжнє свято очікувало на часників і всіх причетних до відкритого уроку футболу. Стадіон було святково прикрашено жовто-блакитними прапорами та прапорами Євросоюзу. До речі, саме сьогодні Україна святкує День Європи. Тож закономірно, що проведення свята спорту було організовано саме у цей день. Адже один із пріоритетних напрямків Євросоюзу, це розвиток фізкультури та спорту.

Розпочалося свято з офіційної частини, під час якої голова обласної державної адміністрації, голова обласної федерації футболу Гордєєв Андрій Анатолійовичпривітав усіх учасників та побажав їм успіхів. Андрій Анатолійович зауважив, що футбол іде в авангарді відродження масового спорту в Херсонській області та відмітив позитивні тенденції розвитку популярної гри в Нижньосірогозькому районі і висловив сподівання, що спортсмени і надалі будуть покращувати свої результати.

До вітального слова також приєдналися голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович. Він  закликав дітей активніше займатися фізичною культурою та спортом, бути прихильниками рухливого способу життя, що є головною запорукою здоров’я і довголіття.  .

Всі почесні гості також привітали учасників та організаторів відкритого уроку футболу. А це і народний депутат України Хлань Сергій Володимирович, виконавчий директор обласної федерації футболу Кручер Олексій Станіславович, голова районної ради Яців Іван Григорович.

Директор Комунального закладу «Нижньосірогозька районна дитячо-юнацька спортивна школа» Гладун Ігор Вікторович та голова районної федерації футболу Сердюк Юрій Олександрович подякували усім за підтримку спорту в районі, за допомогу в організації такого чудового свята.Вони закликали всіх присутніх займайтесь спортом, адже спорт – це життя, здоров’я, який загартовує силу духу, характер. В спорті можна знайти і багато друзів, і приємних відкриттів. А тим, хто планує пов’язати із спортом своє життя - побажали майбутніх перемог.

Потім приступили  до головного дійства. На радість дітям провели веселу спортивну руханку, де кожен намагався підскочити вище, зреагувати швидше й посміхатися ширше.Тренери провели з дітьми розминку та різноманітні спортивні естафети. Крім того з дітьми були проведені інтелектуальні ігри, під час яких діти застосовували свої знання, отримані у школі.

Цього дня переможених не було, адже діти не змагалися, а показували свої здібності. Підводячи підсумки відкритого уроку футболу, всі члени команд отримали Диплом учасника.

Глядачі теж не залишились без подарунків, адже під час спортивного свята, на стадіоні лунали пісні про спорт та футбол, а також на патріотичну тематику. Тож  присутні отримали прекрасний емоційний настрій у подарунок.

Відкритий урок футболу пройшов за підтримки федерації футболу України.

Такого в районі ще не було! Свято завершилося на високій ноті! За це потрібно подякувати всім причетним, всім небайдужим, всім, хто посильно допомагав!

 

 

Корисні посилання