Відкрито набір учасників на тренінг «Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини»

12.03.2020 08:57:01
Відкрито набір учасників на тренінг «Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини»

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні спільно з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) та Центром прав людини ZMINA запрошує до участі головних редакторів, заступників головних редакторів та відповідальних секретарів ЗМІ Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Херсонської та Дніпропетровської областей до участі у тренінговій програмі «Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини».

Протягом двох днів учасники навчатимуться:

·     як протидіяти "мові ворожнечі" в умовах конфлікту, дотримуватися прав людини у медіадіяльності та як створити на базі ЗМІ центр медіації у своїй громаді;

·     як використовувати сучасні цифрові технології для підвищення ефективності своїх медіамайданчиків.

У рамках тренінгу будуть представлені результати соціологічного дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у співпраці із Центром прав людини ZMINA «Свобода слова та виклики для роботи журналістів в умовах збройного конфлікту в Україні». Під час практичної частини тренінгу учасники навчатимуться використовувати сучасні цифрові технології для підвищення ефективності своїх медіамайданчиків.

Після проходження навчання учасникам, які активно впроваджуватимуть здобуті навички, також буде запропоновано здійснити навчальний візит до України для вивчення кращих редакційних практик.

Коли? 2 – 3 квітня 2020 року.

Де? м. Маріуполь.

Кінцевий термін подачі заявки - 23 березня.

Охочих взяти участь у навчанні просимо заповнити анкету. Участь у тренінговій програмі безкоштовна. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування витрат на проїзд. Обрані кандидати отримають лист із підтвердженням участі у навчальній програмі від організаторів.

Тренінгова програма «Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини» ініційована у рамках реалізації проєкту «Права людини для України», що впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Корисні посилання