Відкриття літнього туристичного сезону 2019 року

21.05.2019 07:13:39
Відкриття літнього туристичного сезону 2019 року

17 травня 2019 року делегація від Голопристанського району на чолі з першим заступником голови районної державної адміністрації Віктором Богачуком, за участі заступника голови районної державної адміністрації Олени Антюшиної, голови районної ради Віталія Соловйова, т.в.о. начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Юлії Риженко, сільських голів та представників органів місцевого самоврядування, керівників і спеціалістів структурних підрозділів районної державної адміністрації, представників туристичного бізнесу та жителів Голопристанського району прийняла участь в обласних заходах з нагоди відкриття  літнього туристичного сезону 2019 року "Tourist-Фест", які відбулися  у самому серці біосферного заповідника  "Асканія-Нова" ім. Ф.Е.Фальц-Фейна (смт Асканія-Нова Чаплинського району).

Експозиції Голопристанського району за локаціями вжиткове мистецтво, зелений туризм та відпочинок на Чорноморському узбережжі вдало поєдналися з мальовничою природою місця проведення заходу та розвагами, запропонованими всім учасникам.

Завдяки співпраці влади та бізнесу, завдячуючи голові Голопристанської районної спілки сприяння розвитку зеленого туризму Олександру Долинко, керівнику туристичного комплексу з рестораном та відкритим басейном "Забарино" Сергію Сидоренко, голові Збур`ївської сільської ради Віктору Гордійчуку стало можливим проведення лотереї, на якій було розіграно:

  • подарунковий сертифікат на 750 грн від туристичного комплексу з рестораном та відкритим басейном "Забарино";
  • безкоштовний день відпочинку на одну сім’ю із 4-х чоловік на території історико-розважального комплексу "Зелені хутори Таврії";
  • безкоштовний  один день відпочинку на сім’ю  із 4-х чоловік на "Цілющому Гейзері".
  • Яскраве оформлення експозиції району, дегустація місцевих смаколиків, розіграш, запропонованих сертифікатів садиб зеленого туризму, викликали додаткові емоції та враження не тільки у гостей, які завітали до локацій, а й самих учасників, які презентували район.
  • Смачна їжа від професійних кухарів, виступи сучасних музичних гуртів, дитячі атракції, веселі забави, лаунж зони, флешмоби та квести, ярмарок подарунків, фотозони, екскурсії заповідником Асканія-Нова та багато інших цікавих локацій чекало на гостей фестивалю.

Незабутні відчуття та шалені емоції отримали гості від виступу зіркових гостей - гурту General Voice та неперевершеної співачки Ірини Федишин.

Це був не тільки відпочинок, а й налагодження контактів, перейняття досвіду та вміння якнайкраще презентувати район, громаду.

Незабутні, яскраві враження, багато емоцій та чудовий настрій отримали всі від феєричного фестивалю "Турист-Fest".

Корисні посилання