Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 23.01.23

24.01.2023 15:54:40
Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 23.01.23

Продовжуємо працювати, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 23 січня????

Для відновлення світла на Херсонщині працює 34 бригад – це 158 робітників та 56 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять Архангельське, Любимівку, Новодмитрівку, Твердомедове, Новокам’янку, Новомиколаївку, Берислав, Херсон та Правдине.

За дорученням Херсонської ОВА, над відновленням пошкоджених російськими обстрілами будівель у Херсоні працювали 33 робітники з ХОКАРС та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 12 адресами. Загалом закрито OSB-листами 71 вікно. 

Вибухотехніки Нацполіції обстежили 8,4 гектара територій, вилучили 103 вибухонебезпечні предмети, знищили – 6. Піротехніки ДСНС обстежили 10 гектар територій, вилучили та знешкодили 61 вибухонебезпечний предмет. 

Зі звільненої Херсонщини евакуйовано 83 особи, з них 3 – діти та 1 маломобільна людина. Зокрема, потягом до Хмельницького виїхали 24 особи, автотранспортом евакуйовано 59 людей. 

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Загалом понад 12,5 тис. жителів звільнених територій отримали допомогу від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів. Привезли та безкоштовно роздали людям хліб, консервацію, продуктові набори, готові обіди, питну воду, гігієнічні набори, будівельні матеріали для ремонту пошкодженого житла та іншу необхідну продукцію.

На Херсонщині продовжують працювати представники міжнародної організації “Лікарі без кордонів”. Минулої доби бригади відвідали Князівку, Федорівку та Кучерське. Загалом медпрацівники оглянули майже 70 осіб. 

У Херсоні відновили роботу два відділи державної реєстрації актів цивільного стану. Установи розташовані за адресою вул. Потьомкінська, 97. Відтепер працюють: відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Херсон (066 217 02 76) та Суворовський відділ державної реєстрації актів цивільного стану (050 238 64 86). Щоб потрапити на прийом, обов'язково треба записатися за вказаними номерами телефонів!

ЦНАПи Білозерської, Станіславської, Дар'ївської, Чорнобаївської та Музиківської тергромад отримали першу частину обладнання, що дозволить відновити надання адмінпослуг населенню. Це стало можливим завдяки проєкту  "Допомога звільненим громадам Херсонської області", що реалізується ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Пожежно-рятувальна служба відновила роботу в Тягинській тергромаді Бериславського району. 

Працюємо далі!Корисні посилання