Відрізок дороги до села Зелене Верхньорогачицького району відремонтовано

02.08.2019 12:47:23
Відрізок дороги до села Зелене Верхньорогачицького району відремонтовано

Відрізок дорожнього покриття, що є частиною дороги Верхній Рогачик – Новомиколаївка (пролягає від смт Верхній Рогачик до села Зелене), завдяки спільним зусиллям Херсонської обласної державної адміністрації та Верхньорогачицької районної державної адміністрації на початок серпня поточного року відремонтовано.

Так, відрізок дороги протяжністю 10,2 км відремонтовано підрядником Великолепетиська філія «Херсонський облавтодор» за кошти дорожнього фонду. Вартість виконаних робіт становить близько 1,5 млн.грн. Наразі Департаментом будівництва та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації оголошено тендер для завершення ремонту даного відрізку дороги протяжністю ще 2 км.

Крім того, триває ямковий ремонт дорожнього покриття у смт Верхній Рогачик і вже на початок серпня майже завершено ремонт дороги по вулиці Ярослава Мудрого (колишня вул.Кірова). Роботи виконані за кошт дорожнього фонду, вартість становить – близько 1 млн. грн.. За прогнозовими даними ремонтні роботи будуть завершенні до осені поточного року.

Сподіваємося, що при подальшій співпраці та підтримці з боку обласної державної адміністрації дорожня мережа Верхньорогачицького району належно утримуватиметься та буде покращено її транспортно-експлуатаційний стан.

Корисні посилання