Відзначено кращих спортсменів Херсонщини за підсумками спортивного сезону 2017 року

11.01.2018 19:10:24
Відзначено кращих спортсменів Херсонщини за підсумками спортивного сезону 2017 року

Церемонія «Спортивне сузір’я Херсонщини», яка зібрала спортивну еліту та молоду надію херсонського спорту, відбулася сьогодні в обласному академічному музично-драматичному театрі ім.М.Куліша, де нагороджували херсонських спортсменів і тренерів за підсумками спортивного сезону 2017 року.

Організатори заходу – управління молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації та комунальна установа «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради.

Привітав спортивний авангард Херсонщини від імені очільника області та від себе особисто заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь, який висловив всім глибоку вдячність, бо їхні досягнення об’єднують країну і прославляють її у світі, а перемоги – це приклад великого патріотизму, самовідданої праці та могутнього духу.

«Ви є чудовою демонстрацією тієї сили духу і впевненості в перемозі, які потрібні зараз всій Україні. Ми пишаємося тим, що маємо справжніх героїв українського народу, героїв, які з гордістю несуть Прапор України і Херсонщини на міжнародних змаганнях. Ми пишаємось кожним, на честь перемог кого лунає Гімн нашої держави, адже захищати кольори національного прапора України це гордість і велика відповідальність. Сьогодні  будуть названі нові герої, нові кумири, якими будуть пишатися і на яких буде рівнятися молоде покоління. Кожен з вас уже є переможцем, справжнім героєм - вашими здо­бутками пишається весь Таврійський край. Кожне ваше досягнення - це наша гордість, кожна перемога - наше натхнення. Разом з вами до успіхів крокує вся Херсонська область!», - наголосив Андрій Балонь та щиро подякував спортсменам, тренерам, фахівцям, мецена­там і журналістам, уболівальникам - всім, хто завжди поруч і в час щоденної копіткої роботи, і у щасливу мить тріумфу.

Так, звання «Краща спортсменка року» отримала одна з трьох номінанток - Анастасія Павлова - чемпіонка України зі стрільби із лука, бронзова призерка чемпіонату Європи, 5 місце на чемпіонаті світу. А її тренер Владислав Павлов отримав звання «Кращий тренер року».

Номінацію «Кращий спортсмен року» виграв Микола Просторов (стрибки на батуті) – переможець командного чемпіонату України, чемпіон України (синхрон), 4 місце на Кубку світу (синхрон), срібний призер Х Всесвітніх ігор (синхрон).

Відзнаку «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту» отримав Віталій Дубіна – чемпіон України з кікбоксингу WAKO, переможець кубку світу, чемпіон Х Всесвітніх ігор.

Триразова чемпіонка України з веслування на байдарках і каное Олена Скворцова отримала перемогу в номінації «Сенсація року».

Володарем відзнаки «Кращий у спорті ветеранів» став Ігор Козлов - триразовий чемпіон з веслування на байдарках і каное, триразовий срібний призер, бронзовий призер Всесвітніх ігор ветеранів.

В номінації «Сильні духом» здобули перемогу легкоатлетки:

Кисильова Юлія – чемпіонка України, бронзова призерка ХХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор;

Півень Світлана – чемпіонка України, бронзова призерка чемпіонату Європи, чемпіонка світу серед спортсменів з фізичними вадами;

Лебедєва Яна – дворазова чемпіонка України, срібна призерка чемпіонату світу.

Також було вручені і окремі відзнаки.

Так, чемпіон України з футзалу серед команд вищої ліги «Екстра-ліга» сезону 2016/2017 років Футзальний клуб «Продексім» отримали відзнаку – «Краща команда Херсонщини з ігрових видів спорту».

Звання «Краща спортивна федерація року Херсонщини» присвоєно Херсонській обласній організації Федерації боксу України. 

А Дитячо-юнацька спортивна школа № 6 Херсонської міської отримала відзнаку за ІІ місце у Всеукраїнському огляд-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту у номінації кращі позашкільні навчальні заклади.Корисні посилання