Військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони на Херсонщині розпочато!

03.09.2018 14:20:19
Військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони на Херсонщині розпочато!

Сьогодні, 3 вересня, у Херсонській області розпочалися військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони, які триватимуть до 12 вересня.

Нагадаємо, що у Херсонській області підготовка загонів територіальної оборони з числа мешканців усіх районів під керівництвом оперативного командування «Південь» розпочалася у 2017 році і стала першою серед усіх областей України. Цього року, 9 вересня, відзначатиметься річниця проведення таких військово-підготовчих заходів ініційованих голову обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим.

Сьогодні подивилися, як проходять збори особового складу 124-ої окремої бригади ТрО наметового містечка в Олешківському районі.

Як поінформували керівники навчань на місці, у даному наметовому містечку проходитимуть військову підготовку близько 300 військовозобов’язаних з міста Херсона, Каховського й Нововоронцовського районів.

Сьогодні призовники прибули для збору особового складу, будуть зареєстровані у штабі, пройдуть перевірку особистих речей, отримають військову форму і вже отримають особисту зброю і складуть присягу до військової служби на вірність Українському народові.

Територія наметового містечка повністю оснащена всім необхідним для комфортного перебування бійців впродовж усього періоду військових тактичних навчань.

У повній кількості оснащені спальні місця, санузли та душові, місце відпочинку й прийняття їжі. Є спортивний майданчик і навіть польова лазня.

Зареєструвавшись, бійці отримуватимуть комплекти нової військової форми Збройних Сил України, розробленої спеціально для окремих бригад територіальної оборони. Вже з завтрашнього дня, склавши присягу до військової служби на вірність Українському народові, бійці 124-ої окремої бригади територіальної оборони приступлять до навчань.Корисні посилання