Вільні творити майбутнє

21.11.2019 13:53:39
Вільні творити майбутнє

Саме під такою назвою 21 листопада 2019 року в Новотроїцькому районному центрі культури та дозвілля відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи, в якому взяли участь: голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська, заступник голови районної ради Микола Піщанський, заступник голови редактора районної газети «Трудова слава», волонтер Олена Олійник, представники районного військового комісаріату та учасники АТО, учнівська молодь.

Відкриваючи захід його ведучі відмітили, що День Гідності та Свободи - свято встановлене на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Революція Гідності 2013 року об’єднала весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.

Виступаючі перед присутніми, Наталія Солтановська та Олена Олійник зазначили, що сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Упродовж всього заходу  його учасникам були продемонстровані відеофільми, які нагадували буремні події початку Майдану – 2013, його найважливіші віхи.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто поклав своє життя за наше майбутнє.

Корисні посилання