Річниця формування 21-го окремого мотопіхотного батальйону «Сармат»

11.05.2017 12:19:20
Річниця формування 21-го окремого мотопіхотного батальйону «Сармат»

Сьогодні 21 батальйон 56 ОМПБр "Сармат" святкує свою третю річницю. На святкування приїхали представники влади, волонтери, побратими, і просто друзі.
Було багато привітань і щирих побажань. Заступник голови ХОДА Вадим Чабан привітав бійців зі святом та вручив почесні грамоти голови ОДА і цінний подарунок. Бійців також вітали голова Чаплинської ОТГ Олексій Фаустов, голова Чаплинської РДА Олександр Бурейко, представники благодійного фонду "Сармат" і друзі батальйону Андрій Немченко, Ілля Туренко, Олександр Пащенко, які подарували ноутбук. Вітали військових і приїхали з подарунками керівник Центру допомоги учасникам АТО при ХОДА Наталія Возаловська та керівник Центру допомоги військовим, яка також з 2014 року допомагає батальйону Галина Уманець.
А от координатор Центру Оксана Киця і представник ІПЦ "Правовий простір" Альона Фесенко подарували хлопцям гарний настій веселими піснями.
Свято вдалося!
По закінченню урочистої частини та концерту військові урочисто підняли Державний прапор України та прапор Європейського Союзу.

Корисні посилання