Вітаємо з Міжнародним днем лікаря!

05.10.2020 06:10:54
Вітаємо з Міжнародним днем лікаря!

Щороку в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Цього дня вітають людей, що обрали відповідальну та складну як фізично, так і психологічно професію, пов’язану з порятунком здоров’я і  життя інших.

Певно немає жодної особи на цьому світі, яка б не зверталася до лікарів. Саме вони вчасно і якісно надають медичну допомогу тим, хто її потребує. Кожний робочий день лікаря - це безліч професійних консультацій, вправних хірургічних втручань, грамотного підбору медикаментозної терапії, точної діагностики та безпечного знеболення, а також добрих слів, що вселяють віру в одужання і бажання продовжувати боротися за життя.

За даними Державної служби статистики України у 2017 році у закладах охорони здоров’я країни працювало 186 тис. лікарів. Десятьма роками раніше, у 2007 році, це число було значно більшим - 223 тис. На Херсонщині у 2019 році працював 3021 лікар, що теж менше ніж у попередні роки (у 2016 - 3253 лікаря, у 2017 році - 3202 лікаря).

Пандемія коронавірусу стала додатковим випробуванням для більшості лікарів, адже пацієнтів стало більше, зросло фізичне і психологічне виснаження, зумовлене навантаженням та щоденним ризиком захворіти на COVID-19.

Цінуймо лікарів, вони потребують нашої вдячності, поваги і розуміння. Ризикуючи своїм здоров’ям, вони рятують життя наших рідних і близьких. Виконуймо їх призначення і рекомендації, бо це допоможе нам залишатися здоровими.

Зі святом!

Корисні посилання