Візит в зону Операції об’єднаних сил

14.05.2018 13:26:02
Візит в зону Операції об’єднаних сил

З метою вiдвiдування керiвництвом та представниками органiв державноi влади Херсонської областi пiдроздiлiв Збройних Сил Украiни, 11 травня поточного року за участі голови Голопристанської районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко відбувся візит в зону Операції об’єднаних сил.

До делегації також долучились: керівник та координатор Центру допомоги учасникам АТО при обласній державній адміністрації Наталія Возаловська, заступник начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Ольга Корнієнко, капелан отець Юрій Курило та творчі працівники КЗ “Олешківського районного центру культури та дозвілля”.

Всі працівники райдержадміністрації та районної ради взяли активну участь у зборі подарунків з Голопристанщини воїнам ООС. Було зібрано продукти харчування (консерви, крупи, олія, мед), речі особистої гігієни, солодощі. Активну участь у підготовці дарунків взяли школярі району, власними руками вони виготовили обереги, різні поробки, підготували листівки, плакати та зібрали смаколики, які були передані нашим захисникам.

В ході спілкування з’ясувалось, що вже 8 років несе військову службу за контрактом наш земляк, житель міста Гола Пристань Вовкодав Ігор Олексійович.

Під час візиту була дана концертна програма воїнам творчими працівниками КЗ “Олешківського районного центру культури та дозвілля” щоб вони мали змогу трохи відволіктись і згадати про рідну домівку.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто не залишився осторонь та поділився краплинкою душі!

Корисні посилання