В ім’я добра і милосердя

07.12.2017 12:20:40
В ім’я добра і милосердя

05 грудня 2017 року в малій залі Головного будинку культури Каланчацької селищної ради проведено урочисті заходи з нагоди Всесвітнього дня волонтерів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних формувань, громадських організацій, трудових колективів підприємств, організацій, установ, місцевих жителів.

З вітальним словом до присутніх звернулася Лариса Марченко, секретар виконавчого комітету Каланчацької селищної ради, яка зазначила: «Висловлюю слова подяки нашим волонтери від імені кожної людини, якій допомогли, за людяність та безкорисливу працю. Шановні волонтери, бажаю всім вам успіхів і життєвих сил у добрих справах та починаннях на благо нашої держави! Ви є взірцем для прийдешніх поколінь!».

Грамотами та подяками Каланчацького селищного голови за підтримку бойового духу захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України, визначну роль в організації матеріальної та моральної підтримки учасників антитерористичної операції, особисту мужність та активну громадянську позицію, співпрацю зі Збройними Силами України, з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера було нагороджено волонтерів району.

Сьогодні для більшості з нас поняття «Україна», «Батьківщина», «народ», «нація» набули особливого значення. Підтвердженням цього були виступи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості Каданчацької селищної ради, творчого колективу «Скрєпки». У виконанні  Дарини Тихонюк пролунала пісня «Синова сорочка», а молодіжний ансамбль «Злагода»  виконав жартівливу пісню «Коза Мар’яна». Не залишив байдужими присутніх і виступ художнього колективу «Живчики».

Також було організовано ярмарок-розпродаж виробів народно-прикладного мистецтва.

Безперечно, цей день є святом кожного, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі та допомагає людям.

Корисні посилання