В Іванівському районі скасували карантин по африканській чумі свиней

02.06.2017 12:43:09
В Іванівському районі скасували карантин по африканській чумі свиней

01 червня 2017 року в районній державній адміністрації під головуванням очільника райдержадміністрації С.Довбні, за участю в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Іванівському районі А.Онуфрієнко відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

А.Онуфрієнко доповіла, що на території району проведені всі необхідні заходи щодо недопущення поширення захворювання свиней на африканську чуму. Також повідомила, що в квітні 2017 року набрала чинності нова Інструкція з профілактики та боротьби з АЧС, яка затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 березня 2017 року № 111. Згідно розділу VІІ п. 3 передбачені обмеження на розведення свиней в особистому селянському господарстві, де було зареєстровано випадки АЧС.

Обмеження що на разі діяли в зоні захисту, в яку входили два населених пункти смт Іванівка та с. Шотівка не передбачені діючою інструкцією та потребують скасування.

За результатами засідання члени комісії вирішили скасувати карантинні обмеження, які діяли на території смт Іванівка та с. Шотівка, з 01 червня 2017 року.

Управління Держпродспоживслужби в Іванівському районі та Іванівська районна державна лікарні ветеринарної медицини продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо профілактики та небезпеки африканської чуми свиней.Корисні посилання