В Іванівському районі відбулись заходи із вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2017 12:13:29
В Іванівському районі відбулись заходи із вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого 2017 року, в районі відбулися заходи із вшанування 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Урочистою ходою керівництво району, громадськість селища та молодь вирушили до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам де відбулись мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів.

Голова районної державної адміністрації Сергій Леонідович Довбня виступив з промовою:

«15 лютого виповнюється 28 років з часу виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан.

Війна в Афганістані - це важка сторінка нашої історії, яка не забудеться ніколи, не зітреться з пам’яті тих, хто пройшов той пекельний шлях.

Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних часів афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

З глибоким сумом схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув!

З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами!

Прийміть щирі вітання з нагоди 28-ї річниці з дня виведення військ з Республіки Афганістан.

Спасибі Вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, добробуту в родинах. Слава Україні - Героям слава».

На мітингу-реквієм заступником голови Іванівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) В.Дєєвим було вручено грамоти від голови Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) В.Столяра голові районної державної адміністрації С.Довбні та начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації О.Бабіжаєвій за постійну підтримку та посильну допомогу Іванівській районній організації.      

Також, в районному будинку культури відбувся концерт художньої самодіяльності для воїнів-інтернаціоналістів.

Корисні посилання