В Асканії–Новій відбудеться Всеукраїнський семінар-нарада з вівчарства

14.05.2019 11:02:49
В Асканії–Новій відбудеться Всеукраїнський семінар-нарада з вівчарства

17 травня, на базі єдиного в Україні Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова «Асканія - Нова» - Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства відбудеться Всеукраїнський семінар-нарада «Інноваційний розвиток вівчарства і козівництва в ринкових умовах» та  виставка-реалізація племінного і товарного поголів’я овець та кіз.

У рамках заходу проходитиме демонстрація селекційних досягнень Інституту, обмін досвідом роботи кращих сільськогосподарських підприємств в галузі вівчарства та козівництва, виставка – реалізація племінного і товарного поголів’я овець та кіз, конкурс ручного швидкісного стриження овець, дегустація продукції вівчарства.

До участі в роботі наради запрошені представники Мінагрополітики України, працівники структурних підрозділів Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрацій, Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Херсонської філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин», представники Українсько-німецького ПП «Асканія – Генетик», Центру підтримки проектів регіонального розвитку Херсонської торгово-промислової палати, науковці вищих навчальних закладів області, ДНЗ «Центр підвищення кваліфікації спеціалістів з виробництва продуктів вівчарства», керівники та спеціалісти господарств усіх форм власності Херсонської та інших областей України, представники підприємств по закупівлі вовни, суб’єкти господарювання, які займаються обслуговуванням галузі вівчарства, інші зацікавлені особи.

Окрім того, з 10:00 до 11:00 проходитиме круглий стіл «Поєднання зусиль територіальних громад у створенні туристичних продуктів» у рамках програми «Маршрут успіху. Туризм як інструмент місцевого економічного розвитку», організований Херсонським регіональним відділенням Асоціації міст України.Корисні посилання