У Білозерській бібліотеці визначали найкращого знавця українських звичаїв

22.04.2013 22:31:00

У Білозерській районній бібліотеці пройшло тестування та вікторина на народознавчу тематику, що дало можливість визначити найкращого знавця українських звичаїв та обрядів

У Білозерській районній бібліотеці пройшло тестування та вікторина на народознавчу тематику, що дало можливість визначити найкращого знавця українських звичаїв та обрядів. Стародонова Тетяна, учасник секції Малої академії наук історичного напрямку, яка досліджує історичну топоніміку (тобто історію походження назв Білозерка), поділилась враженнями про свої дослідження. У роботі з цього питання їй дуже допомогла краєзнавча виставка «Моя Білозерка – омита водою, природні джерела дзюрчать під тобою» з творами білозерців та про Білозерку. 
Організувавши літературну вікторину «Невмируща сила слова», перегляд виставки «Книга – міст у світ знань», книгомандри «Книги читати – усе знати» та інші заходи, бібліотекарі намагались і продовжують доносити молоді, що читання поліпшує пам’ять, стимулює увагу, розвиває вміння говорити, виховує і вимагає терпіння.
Нагадаємо, що у Білозерській районній бібліотеці в рамках Марафону читання пройшла краєзнавча експедиція за творами місцевих авторів під назвою «Все починається з малої Батьківщини». Запрошена на засідання краєзнавчого клубу «Пошук» Наталія Кудрявченко – голова літературної студії «Біле озеро», молода білозерська поетеса – зробила невеликий екскурс в історію заснування студії. Дівчина читала власні вірші, сповнені любові до рідного краю, України, а також презентувала твори лауреатів обласного конкурсу організованого «Молодою Просвітою».

Корисні посилання