У Білозерському районі 17 безробітних отримали одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності

13.12.2013 00:37:00

В рамках реалізації у регіонах завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на 2014 рік, 10 грудня 2013 року у районному центрі зайнятості заступник голови районної державної адміністрації Геннадій Маханько провів зустріч з молоддю за темою: «Особливості зайнятості молоді»

В рамках реалізації у регіонах завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на 2014 рік, 10 грудня 2013 року у районному центрі зайнятості заступник голови районної державної адміністрації Геннадій Маханько провів зустріч з молоддю за темою: «Особливості зайнятості молоді».
 
«З 1 січня цього року набув чинності новий Закон України «Про зайнятість населення», значна частина норм якого, відповідно до нових соціальних ініціатив Президента України, присвячена саме підвищенню конкурентоздатності молоді на ринку праці, а також стимулюванню роботодавців створювати нові робочі місця, працевлаштовуючи на них молодих людей», – відзначив заступник голови райдержадміністрації на початку зустрічі. 
Серед інструментів, які застосовуються задля стимулювання зайнятості серед молоді – є встановлення квот у розмірі 5% для працевлаштування малоконкурентних на ринку праці громадян, у тому числі молоді, на підприємства з чисельністю працівників понад 20. Інший стимул – надання роботодавцю, який працевлаштовує на нові робочі місця випускників за направленням Державної служби зайнятості строком не менше ніж на два роки, компенсації витрат у розмірі 100% єдиного соціального внеску.
Також для розвитку й підтримки підприємницької ініціативи безробітних здійснюється комплекс заходів для тих, хто бажає відкрити власну справу. Так з початку 2013 року у Білозерському районі отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності 17 осіб.
Молодь активно обговорювала порушену тему, отримала вичерпні відповіді спеціалістів на поставлені питання щодо працевлаштування, направлення на громадські роботи, професійне навчання та інше.

Корисні посилання