У Білозерському районі 3 успішним підприємцям вручили Почесні грамоти

06.09.2013 23:19:00

У Білозерському районі з нагоди професійного свята 3 успішним підприємцям вручили Почесні грамоти та цінні подарунки

6 вересня 2013 року в Білозерській районній державній адміністрації відбулася зустріч з суб’єктами підприємницької діяльності з нагоди професійного свята. Голова райдержадміністрації Валерій Поддубний привітав підприємців та відзначив значну роль, яку відіграє у розвитку вітчизняної економіки підприємництво, особливо у наповненні місцевого бюджету, підтримці сільських закладів соціальної сфери, благодійництві. 
Пообіцяв, що райдержадміністрація буде робити все можливе, щоб сприяти вирішенню проблем, які існують в сфері підприємництва, створювати більш сприятливі умови для їхньої діяльності. Також, Валерій Поддубний відзначив, що активна допомога бізнесу є і залишається пріоритетним завданням Президента України Віктора Януковича, який вважає, що  підприємництво – це запорука економічного зростання країни. Вітання підприємці району отримали і від голови районної ради Євгенії Романової, керівництва відділення Міндоходів, районного центру  зайнятості та управління Пенсійного фонду в районі.
Від районної державної адміністрації Валерій Поддубний вручив 3 успішним підприємцям Почесні грамоти та цінні подарунки. Також Почесними грамотами, як сумлінних платників податків, страхових внесків та роботодавців, ряд підприємців було відзначено Білозерським відділенням Міндоходів, районним центром  зайнятості та управлінням Пенсійного фонду в районі. 
Довідка: У районі функціонують 2503 суб’єкти підприємницької діяльності, у тому числі 394 підприємства малого та середнього бізнесу та 2109 фізичних осіб-підприємців. Сплачено до бюджету за січень-червень 2013 року суб’єктами господарської діяльності–фізичними особами 2492,3 тис. грн, що на 115,1 тис. грн більше ніж у попередньому році (2377,2 тис. грн), від суб’єктів підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу–юридичних осіб до бюджету надійшло 3302,4 тис. грн, що на 38,7 тис. грн більше ніж протягом січня-червня 2012 року (3263,7 тис. грн). З метою спрощення процедури отримання дозвільних документів функціонує дозвільний центр при районній державній адміністрації, що здійснює видачу документів дозвільного характеру за принципом «єдиного вікна».

Корисні посилання