У Білозерському районі для будівництва підвідного газопроводу виділили близько 8 млн грн

17.08.2013 00:57:00

Для будівництва підвідного газопроводу до с.Понятівка для сільських жителів з державного бюджету України було виділено близько 8 мільйонів гривень

Для будівництва підвідного газопроводу до с.Понятівка для сільських жителів з державного бюджету України було виділено близько 8 мільйонів гривень. На поточному тижні заступником білозерського голови районної державної адміністрації Леонідом Фастовцем здійснено виїзд на місце будівництва.
За кошти бюджету Микільської сільської ради збудовано лінію електропередач для постачання електроенергії на газорозподільний пункт. Жителями села Понятівка за кошти кооперативу по газифікації виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво вуличних газопроводів по селу та зареєстровано робочі проекти в обласній інспекції Держгірпромнагляду.
Роботи в селі розпочнуться відразу після закінчення будівництва підвідного газопроводу. Управлінням капітального будівництва обласної державної адміністрації та районною державною адміністрацією ініційовано проведення оперативної наради із запрошенням всіх організацій, задіяних у процесі будівництва щодо прискорення всіх робіт по газифікації даного населеного пункту. 
В першій черзі до газопроводу буде підключено 50 будинків, пізніше це зможуть зробити всі бажаючі. Всього в с. Понятівка мешкає близько 1000 чоловік. Вирішення проблем сільських жителів є одним із завдань поставлених Президентом України перед місцевими органами виконавчої влади. Хід робіт по газифікації села Понятівка знаходиться на постійному контролі обласної та районної державних адміністрацій.

Корисні посилання