В Білозерському районі готуються до відзначення 70-ї річниці утворення Херсонської області

16.12.2013 19:48:00

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Ляшенко, 13 грудня 2013 року, в Білозерській райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення у Білозерському районі 70-ї річниці утворення Херсонської областіПід головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Ляшенко, 13 грудня 2013 року, в Білозерській райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення у Білозерському районі 70-ї річниці утворення Херсонської області.

На засіданні були розглянуті питання відзначення на належному рівні цієї пам’ятної події для жителів нашого району. Зокрема, дані відповідні доручення щодо підготовки інформаційних матеріалів до книги, присвяченої 70-річчю утворення Херсонської області «Херсонська область. 70 років», альбому «Естафета досягнень та успіхів-70» та іміджевого журналу «XXI Україна», присвяченого 70-річчю утворення Херсонської області.
    
Завершуючи засідання, Ірина Ляшенко відзначила, що: «Наше завдання донести до людей інформацію про сторінки славної історії Херсонщини та Білозерського району, досягнення та перспективи розвитку. Щоб кожний житель нашого району міг гордитися своєю малою Батьківщиною. Для цього будуть консолідовані в нашому районі всі органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськість, молодь, всі кому небайдуже майбутнє рідного краю».

Корисні посилання