У Білозерському районі до 70-річчя утворення області розпочато комплекс заходів "Край наш знаний, край наш славний, край наш Херсонський"

12.12.2013 23:05:00

Білозерська районна бібліотечна мережа до 70-річчя утворення Херсонської області розпочала комплекс заходів “Край наш знаний, край наш славний, край наш Херсонський”

2014 рік – ювілейний для Херсонської області. Білозерська районна бібліотечна мережа до 70-річчя утворення Херсонської області розпочала комплекс заходів “Край наш знаний, край наш славний, край наш Херсонський”. На блозі бібліотеки створено сторінку  “Ювілейна Херсонщина”, на якій можна прослідкувати розвиток нашої області через дати, за матеріалами Держархіву області. 

Вже сьогодні з метою популяризації літератури про рідний край, в читальній залі бібліотеки оформлено історико-краєзнавчу експозицію “Херсонський край славний історією, увінчаний працею, багатий людьми”.
Література, яка представлена на вистаці, розкриває 70-річну історію Херсонщини: це  величны роки становлення, зміцнення, злету, важких воєнних випробувань, повоєнної відбудови, тверді поступи вперед і вже у наші дні – утвердження нової незалежної України. Традиційно вона була й залишається житнецею своєї держави, має потужний інвестиційний потенціал, славиться історичними і культурними традиціями. 

Корисні посилання