У Білозерському районі надано гуманітарну допомогу дітям з особливими потребами

05.06.2013 18:39:00

Спільно з сільськими радами за підтримки громадських організацій у Білозерському районі надано гуманітарну допомогу 67 дітям з особливими потребами

Спільно з сільськими радами за підтримки громадських організацій у Білозерському районі надано гуманітарну допомогу 67 дітям з особливими потребами. Спеціалістами служби у справах дітей перевірено умови проживання 6 усиновлених дітей та з’ясовано, що умови проживання у належному стані.
У рамках реалізації завдань і доручень Президента України щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини спеціалістами та фахівцями із соціальної роботи Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з початку 2013 року відвідано 68 сімей, де виховуються діти з особливими потребами. На даний час 5 сімей перебувають під соціальним супроводом.
З метою дотримання доступу до більш освітніх можливостей та соціальної активності спеціалістами та фахівцями із соціальної роботи центру проводились заходи, до яких залучались діти-інваліди та їх батьки. Протягом 2013 року проведено 11 групових заходів (шахові турніри, групові консультації з елементами тренінгу, інтерактивні бесіди, лекції та ін.), якими охоплено 129 осіб.

Корисні посилання