У Білозерському районі відкрито фотовиставку «Як прапор України, чарує рідний лан»

23.08.2013 19:27:00

З метою популяризації державної символіки у Білозерському районі відкрито фотовиставку «Як прапор України, чарує рідний лан»

23 серпня 2013 року в смт Білозерка відбувся урочистий мітинг та церемонія підняття Державного Прапора України, яку виконав голова районної державної адміністрації Валерій Поддубний. У своєму виступі очільник району зазначив: «Завдяки започаткованим Президентом України Віктором Януковичем реформам в Україні відбулися великі політичні, економічні, соціальні перетворення, але не змінилося ставлення до національної святині, під якою українці виборювали свободу, творили державу, здобували і здобувають перемоги. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу. Нехай мить, коли піднімається Державний Прапор і звучить Державний Гімн України, сповнює наші серця гордістю за рідну країну, додає сили й натхнення в її розбудові».
У церемонії підняття Державного Прапора України взяли участь голова районної ради Євгенія Романова, представники трудових колективів райцентру, політичних партій та громадських організацій, депутати місцевих рад, молодь, громадськість. Відповідні урочисті заходи відбулися в усіх територіальних громадах району. Також, з метою популяризації державної символіки, в закладах культури району проведено бесіди з читачами «Державна символіка України», години цікавих повідомлень «Прапор – символ України», історичні екскурси «Чим зумовлені кольори наших державних символів», он-лайн презентації з використанням слайдів «Символ держави – гордість нації», уроки державності «Знати і поважати Герб своєї Батьківщини, її Прапор і Гімн», відкрито постійнодіючі виставки «Україна – рідний край, про це завжди пам’ятай» з підрозділом «Символи нашої держави», фотовиставка «Як прапор України, чарує рідний лан» та виставки квітів «Два кольори – жовтий і синій – розквітли у нашому краю», книжкові виставки «23 серпня – День Державного Прапора України» та інші.

Корисні посилання