У Білозерському районі привертали увагу громадськості до проблем людей з обмеженими можливостями

04.12.2014 23:18:00

03 грудня 2014 року з нагоди Міжнародного дня інвалідів фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено ряд групових заходів в населених пунктах району

03 грудня 2014 року з нагоди Міжнародного дня інвалідів фахівцями із соціальної роботи  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено ряд групових заходів в населених пунктах району на теми: «Будьмо толерантними», «Повір у себе», «Права та соціальні гарантії інвалідів», учасниками яких стали не лише особи із обмеженими функціональними можливостями, а й інші категорії населення. Всього прийняло участь 58 осіб.
Також спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Дар’ївською сільською радою надано продуктові набори 13 дітям – інвалідів та 6 наборів – молоді відповідної категорії.
Мета даних заходів привернути увагу громадськості до проблем, пов’язаних із захистом прав людей з обмеженими можливостями, адже вони, як ніхто потребують нашої допомоги.

Корисні посилання