У Білозерському районі проходить акція «16 днів проти насильства»

28.11.2014 16:47:00

Вже не перший рік останнього тижня листопада та в перший тиждень грудня в Білозерському районі проходить акція «16 днів проти насильства»

Вже не перший рік останнього тижня листопада та в перший тиждень грудня в Білозерському районі проходить акція «16 днів проти насильства». Саме з метою привернути увагу громадськості до цієї проблеми, фахівцями Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді на території Токарівської, Чорнобаївської, Станіславської, Олександрівської, Киселівської сільських рад було проведено ряд заходів з дітьми та дорослими на теми: «Профілактика насилля», «Скажемо насиллю – Ні!», «Відносини між однолітками, запобігання гендерному насиллю».
Ці заходи спрямовані на інформування населення щодо законодавства у сфері боротьби й запобігання насильству. Зокрема, Закон України «Про попередження насильства в сім’ї» наділяє громадян досить широкими можливостями щодо звернення до органів та установ за допомогою у ситуації сімейного насильства, що тягне за собою вжиття визначених заходів по його запобіганню.
Організатори проведення акції впевнені, що законодавство з питань попередження сімейного насильства стане ефективним інструментом захисту від насильства в родині лише за умови широкого доступу до інформації із проблеми профілактики насильства в сім’ї, плідного співробітництва громадських організацій та органів влади й місцевого самоврядування, а також активної протидії кожного з нас цьому ганебному явищу у суспільстві.

Корисні посилання