У Білозерському районі проведена зустріч з призовниками останнього призову

06.12.2013 18:59:00

Перший заступник голови Білозерської райдержадміністрації Ірина Ляшенко, в рамках реалізації у регіонах завдання Президента України щодо військово-патріотичного виховання громадян, 04 грудня 2013 року в районному військовому комісаріаті зустрілася з призовниками останнього призову та привітала їх з Днем Збройних Сил України

Перший заступник голови Білозерської райдержадміністрації Ірина Ляшенко, в рамках реалізації у регіонах завдання Президента України щодо військово-патріотичного виховання громадян, 04 грудня 2013 року в районному військовому комісаріаті зустрілася з призовниками останнього призову та привітала їх з Днем Збройних Сил України.

«Українська армія є гарантом національної безпеки нашої держави і виконує найголовнішу функцію – захист Вітчизни. Велика гордість служити у Збройних Силах. Армія – це велика життєва школа для тих, хто її із гідністю пройшов. Ми пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. У Великій Вітчизняній війні приймали участь 4779 жителів Білозерського району. 1784 воїни-земляки не повернулися з поля бою. За героїзм, мужність та відвагу 3125 білозерців були нагороджені орденами та медалями, а чотири уродженці Білозерського району удостоєні звання Героя Радянського Союзу. Під час визволення району рясно полита кров’ю білозерська земля стала останнім притулком  для 618 воїнів Радянської Армії, які поховані в 15 братських та одиночних могилах. У тому числі для Семена Харченка, який під час форсування Дніпра в районі с.Садове повторив подвиг Олексанра Матросова, закривши своїм тілом амбразуру врожого ДОТу», – відзначила перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Ляшенко під час спілкування з призовниками.
За підсумками відвідування райвійськкомату та зустрічі з призовниками надані відповідні доручення районним службам розробити та погодити на 2014 рік план шефства над військово-морською частиною А 4014 та з метою військо-патріотичного виховання молоді, якісного відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом подати на розгляд чергової сесії районної ради проект районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2014 рік.

Корисні посилання