У Білозерському районі проводиться цикл тренінгових занять на тему: «Права та відповідальність неповнолітніх»

18.12.2013 17:46:00

16 грудня 2013 року в Білозерській загальноосвітній школі № 2 І-ІІІ ступенів, перший заступник голови Білозерської районної державної адміністрації Ірина Ляшенко взяла участь в тренінговому занятті на тему: «Права та відповідальність неповнолітніх»

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», з метою роз‘яснення основних прав, свобод та обов’язків громадян, відповідальності неповнолітніх за вчинення злочинів та правопорушень, 16 грудня 2013 року в Білозерській загальноосвітній школі № 2 І-ІІІ ступенів, перший заступник голови Білозерської районної державної адміністрації Ірина Ляшенко взяла участь в тренінговому занятті на тему: «Права та відповідальність неповнолітніх».

«Президент України Віктор Янукович приділяє велику увагу питанням покращення стану та добробуту кожної дитини в нашій державі, особливо захисту їх особистих прав. Діти мають право на забезпечення в самих широких межах, починаючи з імені і громадянства і закінчуючи медико-санітарною допомогою. Вони мають право на захист від визначених дій, наприклад катувань, експлуатації, довільного позбавлення волі і необґрунтованого позбавлення сімейної турботи. Діти також мають право на участь у рішеннях, що стосується їх життя, і на участь у житті громади. Відомо, що правопорушниками не народжуються, а переважна більшість з них не стали б такими, якби у відповідному віці вони одержали турботу і підтримку від родини, шкіл і громад. Варто також забезпечити участь соціальних служб, що могли б допомагати дітям вирішувати свої проблеми конструктивним і здоровим способом», – відзначила виступаючи перед присутніми перший заступник голови райдержадміністрації. 
Всього з початку 2013 року службою у справах дітей Білозерської районної державної адміністрації проведено 7 тренінгових занять на тему: «Права та відповідальність неповнолітніх» для 141 учня шкіл Білозерського району. 
Організатори занять впевненні, що свідоме ставлення учнів до своїх прав і обов’язків допоможе їм у майбутньому уникнути правопорушень, які за собою тягнуть, як адміністративну, так і кримінальну відповідальність та відстоювати свої права в суспільстві та перед державними органами.

Корисні посилання