У Білозерському районі розширюють мережу гуртків

26.11.2013 16:34:00

У листопаді заступник голови районної державної адміністрації Геннадій Маханько разом з начальником відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Іриною Козльонковою відвідали позашкільні навчальні заклади району з метою вивчення стану роботи щодо розвитку творчих здібностей дітей та залучення до занять фізичною культурою та спортом

У листопаді заступник голови районної державної адміністрації Геннадій Маханько разом з начальником відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Іриною Козльонковою відвідали позашкільні навчальні заклади району з метою вивчення стану роботи щодо розвитку творчих здібностей дітей та залучення до занять фізичною культурою та спортом.
 
«Дуже добре, що в районі на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» розширюється мережа гуртків та збільшується кількість їх вихованців. І в цій роботі важливо не тільки виявити дитячий талант, а й підтримати дитину, створити умови для її творчого розвитку. Для досягнення найбільшого ефекту необхідна спільна робота органів влади, батьків, педагогів, творчих спілок і всіх небайдужих громадян нашого району. Визначальною має бути якість надання позашкільних послуг, і наше завдання полягає у тому, щоб максимально вдосконалити шляхи реалізації Президентської ініціативи. Головне – цікавий і якісний розвиток творчого потенціалу від найменших дітей до старшокласників, які потім зможуть легко знайти себе у житті, самореалізуватися», – наголосив Геннадій Маханько спілкуючись з педагогами Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва.
«Робота щодо розвитку творчих здібностей кожної дитини триває, набуває нових форм, удосконалюється. Так протягом 2012/13 навчального року позашкільними навчальними закладами району було проведено 44 районних масових заходів: конкурсів, фестивалів, змагань, виставок, акцій та здобуто 118 призових місць в обласних та всеукраїнських конкурсах, виставках і змаганнях. Вихованці районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у 24 обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях та посіли 55 призових місць. 4 учні отримали спортивний розряд кандидат в майстри спорту. 
У 2013 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» 3 гурткам: музично-драматичному колективу «Капітошка» Чорнобаївського навчально-виховного комплексу (керівники Лариса Воронова та Ірина Северьянова), гурткам декоративно-прикладного мистецтва Білозерського районного центра творчості дітей та юнацтва «Сувенірний» (керівник Світлана Тараненко) та «Конструювання та моделювання одягу» (керівник Любов Черноус)», – повідомила начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Ірина Козльонкова. За підсумками відвідування позашкільних установ, спілкування з дітьми та педагогами, намічено ряд заходів щодо покращення їх роботи. Зокрема, біля будівлі Центру творчості дітей та юнацтва буде обладнано туристичний майданчик, також планується збільшення видатків на придбання необхідних матеріалів і інвентаря для роботи гуртків та секцій та видатків на відрядження для участі в обласних та всеукраїнських конкурсах.

Корисні посилання