У Білозерському районі секретарі селищної та сільських рад підвищували кваліфікацію

07.06.2013 18:11:00

З метою поглиблення знань та підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування 07 червня 2013 року в Білозерській районній державній адміністрації організовано проведення навчання для секретарів селищної та сільських рад

З метою поглиблення знань та підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування 07 червня 2013 року в Білозерській районній державній адміністрації організовано проведення навчання для секретарів селищної та сільських рад. 
 
Завідувачем Білозерської нотаріальної контори Таісією Алпєєвою учасникам навчання роз’яснено зміни, що відбулись у нотаріальному законодавстві. З роз’ясненнями положень Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» виступив Сергій Корнійчук, завідувач сектору реєстраційної служби Білозерського районного управління юстиції Херсонської області. 
Також присутні на навчанні мали можливість ознайомитись із загальними правилами документування управлінської діяльності в органах місцевого самоврядування відповідно до оновленої інструкції з діловодства, які висвітлила перед ними начальник відділу діловодства та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Валентина Тараненко.
Також в рамках навчання обговорені основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Підвищення професійної компетентності секретарів селищної та сільських рад району дасть реальну можливість здійснювати ефективне управління територією та реалізовувати державну регіональну політику на селі.

Корисні посилання