У Білозерському районі сім'ям з дітьми виплачено близько 17 млн грн державної допомоги

12.04.2013 18:00:00

З початку року у Білозерському районі сім’ям з дітьми виплачено коштів на суму близько 17 мільйонів грн

З початку року у Білозерському районі сім’ям з дітьми виплачено коштів на суму близько 17 мільйонів грн, зокрема, допомогу на догляд за дитиною до 3-х років – 3,4 мільйони грн, допомогу при народжені дитини – 7,4 мільйони грн, допомогу на дітей одиноким матерям – 1,78 мільйони грн, державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям- інвалідам – 1,56 мільйони грн, допомогу на дітей над якими встановлено опіку чи піклування – 690 тис. грн та інші.
Основним завданням державної політики сьогодні є створення умов для активної частини населення: забезпечення гідною роботою і гідною заробітною платою та захист тих, хто немає можливості працювати, особливо малозабезпечених, хворих, дітей. Так, за призначенням різних видів державних допомог до управління соціального захисту населення Білозерської райдержадміністрації з початку 2013 року звернулося 1678 чоловік.
Всього, з початку року малозабезпечені громадяни району та сім’ї з дітьми отримали коштів на 3,554 мільйони грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, на 1,4 мільйони грн більше отримали мами при народженні дитини, на 1 мільйон грн – малозабезпечені сім’ї.

Корисні посилання