У Білозерському районі створюють сприятливі умови для розвитку дітей

22.03.2013 15:24:00

З метою всебічного розвитку дітей в дошкільних закладах Білозерського району працюють хореографи, спортивні інструктори, практичні психологи, медичні сестри з дієтичного харчування та інші фахівці

З метою всебічного розвитку дітей у дошкільних закладах Білозерського району працюють хореографи, спортивні інструктори, практичні психологи, медичні сестри з дієтичного харчування та інші фахівці.
У  Білозерському районі забезпечено виконання головного пріоритету дошкільної освіти – це доступність дошкільної освіти, виховання здорової та повноцінної особистості.
Мережа дошкільних навчальних закладів району складається з 30 ясел-садків, із яких два входять до складу навчально-виховних комплексів (Чорнобаївського та Розливнянського).
При стабільній мережі зростає контингент дошкільних навчальних закладів. На сьогодні у 30 дошкільних навчальних закладах виховується 3532 вихованці. Охоплення дітей дошкільною освітою в цілому по району становить 91% (дітей віком від 1 до 6 років). Охоплення дітей дошкільною освітою віком від 3-х до 6-ти років становить 98%.
Стовідсотково здобувають освіту діти 5-річного віку. 
Відкрито нові групи у Кізомиському, Новотягинському, Киселівському, Петрівському, Радянському яслах-садках та в яслах-садку с. Томина Балка. 
Кожна дитина забезпечена окремим місцем для денного відпочинку та прийняття їжі. 
У листопаді 2011 року Токарівською сільською радою придбано приміщення під дошкільний заклад. Роботи щодо його обладнання плануються проводитись у 2013-2014 роках.
З метою забезпечення рівного доступу до дошкільної освіти у 2012 році та в минулому періоді 2013 року відділом освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації здійснювався і здійснюється підвіз дошкільнят з домівки до ясел-садків сіл Радянське, Широка Балка, Киселівка, Чорнобаївка, Східне, Інгулець, Нова Тягинка, Орлово.
Дніпровська сільська рада забезпечує підвіз вихованців у дошкільний заклад за власні кошти.
З метою проведення заходів направлених на розвиток здібностей дітей в дошкільних закладах району введено посади:
– вихователів-методистів у Киселівському, Білозерських № 3, № 5,  Микільському, Чорнобаївському, Широкобалківському, Радянському, Олександрівському,  Дніпровському дошкільних закладах та дошкільному відділенні Чорнобаївському НВК;
– інструкторів з фізичної культури у Киселівському, Чорнобаївському, Станіславському, Музиківському, Широкобалківському яслах-садках;
– соціальних педагогів у Станіславському,  Киселівському, Східненському яслах-садках та дошкільному відділенні Чорнобаївського НВК;
– практичних психологів у Чорнобаївському, Музиківському, Білозерських яслах-садках та дошкільному відділенні Чорнобаївського навчально-виховного комплексу;
– керівників гуртків у Станіславському та Широкобалківському яслах-садках;
– хореографів у Станіславському, Киселівському, Дар’ївському,  Широкобалківському, Микільському, Олександрівському яслах;
– медичних сестер з дієтичного харчування у Чорнобаївському, Станіславському та Музиківському яслах-садках;
старших медичних сестер у Понятівському, Федорівському, Томинобалківському, Надеждівському, Новотягинському дошкільних закладах та 0,5 ставки – в Радянському та Дніпровському яслах-садках.
Нагадаємо, що цьогорічні соціальні ініціативи Президента спрямовані на забезпечення щасливого та безтурботного дитинства маленьких українців.

Корисні посилання