У Білозерському районі збільшилася кількість вихованців і гуртків у позашкільних закладах

22.11.2013 22:56:00

18 листопада 2013 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Геннадія Маханька на нараді з керівниками позашкільних закладів району було розглянуто питання перших результатів забезпечення у районі збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України»

18 листопада 2013 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Геннадія Маханька на нараді з керівниками позашкільних закладів району було розглянуто питання перших результатів забезпечення у районі збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

Сьогодні в районі функціонують 5 позашкільних навчальних закладів: Білозерський районний Центр творчості дітей та юнацтва (86 гуртків, 1204 вихованців), Білозерська районна станція юних натуралістів (35 гуртків, 505 вихованців), Білозерська районна станція юних техніків (60 гуртків, 769 вихованців), Білозерська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (64 гуртки, 757 вихованців), Комунальний заклад «Районна Мала академія наук учнівської молоді» (14 груп, 210 вихованців).
Всього позашкільною освітою охоплено 3445 вихованців у 259 гуртках, що становить 56% від загальної кількості учнів району. Це на 2,6% більше ніж у минулому році. Для порівняння у 2012/13 навчальному році у 246 гуртках навчалося 3306 вихованців (53,4% школярів).  
Керівникам позашкільних закладів доручено продовжувати роботу по збільшенню кількості вихованців гуртків та секцій. «Безумовно даний напрям роботи є для районної влади одним з пріоритетних, ми будемо і надалі вживати конкретних заходів  щодо розвитку мережі позашкільних закладів та не допускати її скорочення, адже від того як ми сьогодні виховаємо наших дітей, такою завтра буде наша держава», – підсумував нараду заступник голови районної державної адміністрації Геннадій Маханько.

Корисні посилання